Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik administracyjno - biurowy

Kostrzyn nad Odrą

Piekarnia Bagietka w Kostrzynie nad Odrą poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

Wymagania:
&#8226; doświadczenie w pracy biurowej
&#8226; bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie w wykonywaniu zadań,
&#8226; dobra znajomość obsługi komputera,
&#8226; systematyczność, skrupulatność i samodzielność,
&#8226; dyspozycyjność do pracy zmianowej 8-16, 10-18 (praca również w weekendy).

Zakres obowiązków:
&#8226; przyjmowanie, wprowadzanie do systemu oraz koordynowanie składanych zamówień,
&#8226; wystawianie faktur, rozliczane inwentaryzacji,
&#8226; prowadzenie dokumentacji i raportowanie zgodnie z przyjętymi zasadami,
&#8226; obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz korespondencji elektronicznej.

W zamian za zaangażowanie oferujemy:
&#8226; Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
&#8226; Pełne przeszkolenie na stanowisku pracy,
&#8226; Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane tą ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: kostrzyn@bagietka.com.pl/, w temacie wpisując: Biuro/Kostrzyn/2014.

W CV proszę załączyć klauzulę: &#8220;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 09 Grudzien, 2014  12:20

Identyfikator: 531764

Wyświetleń: 3513