Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik biurowy

Gorzów Wlkp.

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.
Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:
pracownik biurowy

Zakres obowiązków:
bieżąca koordynacja pracy sekretariatu
nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie
wystawianie faktur
wykonywanie analiz i zestawień
współpraca z innymi działami

Oczekiwania:
wykształcenie min. średnie
min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
umiejętność obsługi urządzeń biurowych
znajomosć pakietu MS Office (głównie excel)
komunikatywność
dobra organizacja pracy

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail magdalena.gubska@randstad.pl/ lub kontakt Tel.667955993

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Randstad Polska sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 09 Luty, 2015  15:36

Identyfikator: 538377

Wyświetleń: 3702