Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier opakowań

Żary

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.
Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Żarach, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:
inżynier opakowań
Zakres obowiązków:
&#61607; wsparcie organizacji i przygotowania pierwszych dostaw surowców i materiałów opakowań od nowych dostawców
&#61607; zarządzanie procesem transferu dostawców zagranicznych na rynki lokalne, wybór dostawców
&#61607; prowadzenie negocjacji handlowych
&#61607; nadzór nad stanem realizacji procesu akceptacji nowych produktów u Klienta
&#61607; poszukiwanie dostawców na materiały opakowaniowe do nowych produktów
&#61607; kompletowanie wymaganej dokumentacji dostawcy
&#61607; współpraca z zagranicznymi oddziałami spółki
Oczekiwania:
&#61607; wykształcenie ekonomiczne lub techniczne
&#61607; min. 2 letnie doświadczenie w dziale zakupów
&#61607; dobra znajomość j. angielskiego
&#61607; doświadczenie w organizowaniu dostaw surowców
&#61607; umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
&#61607; dobre umiejętności organizacyjne
&#61607; znajomość pakietu MS Office (głównie Excel)
&#61607; komunikatywność
Oferta:
&#61607; umowa o pracę
&#61607; możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: magdalena.gubska@randstad.pl/ lub kontakt Tel. 667 955 993 !!

Randstad Polska sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 05 Luty, 2015  11:14

Identyfikator: 537946

Wyświetleń: 2826