Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Technik mechanik obróbka skrawanien

Międzyrzecz

Jesteśmy Agencją Zatrudnienia (numer certyfikatu 2894) mającą swoje oddziały w Poznaniu, Gorzowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Szczecinie. Dla swojego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Technik mechanik &#8211; obróbka skrawanien

Miejsce pracy: Międzyrzecz
Nr Ref.: TM/MRZ

Wymagania:
- Znajomość rysunku i czytania dokumentacji technicznej,
- znajomość metrologii warsztatowej,
- umiejętność obsługi tokarek frezarek,
- wiedza w zakresie budowy maszyn i urządzeń,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- wykształcenie zasadnicze zawodowe &#8211; warunek konieczny,
- samodzielność i systematyczność,
- umiejętność pracy w zespole.

Zadania:
- Bieżące prace mechaniczne związane z utrzymaniem ruchu zakładu,
- wykonywanie prac tokarskich i frezerskich.

Oferujemy:
- Umowę o pracę na pełny etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
- pracę w systemie II zmianowym,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby proszone są o przysłanie CV wpisując w tytule wiadomości TM/MRZ na adres mailowy e.ferster@ksservice.eu

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 02 Lipiec, 2014  09:19

Identyfikator: 512340

Wyświetleń: 2158