Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Tajemniczy Klient

Żary

W związku z realizację projektów w roku 2013 agencja CeBRiS prowadzi nabór kandydatów do działu badań jakości obsługi klienta
- tajemniczy klient:

Wymagania wobec kandydatów:

- niekaralność
- wysoka kultura osobista
- wiek 25 +
- odpowiedzialne podejście do tematu
- dostęp do Internetu
-dostępność 3 godziny miesięcznie po wcześniejszym uzgodnieniu

Zadania:

Ocena jakości obsługi klienta w wybranych placówkach

Wybranym kandydatom oferujemy:

- możliwość dodatkowego zarobku bez konieczności rezygnacji z aktualnej pracy
- umowę o dzieło
- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

Więcej o charakterze pracy oraz link do rejestracji na naszej stronie

tajemniczyklient.net/praca

Ogłoszenie dodane: Sroda, 13 Luty, 2013  11:12

Identyfikator: 441158

Wyświetleń: 4904