Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zdalny współpracownik portalu internetowego

Gorzów Wielkopolski

Yapoga.com jest projektem skupiającym setki osób, w tym ponad 70 samych menadżerów. Jesteśmy w trakcie otwierania międzynarodowych przedstawicielstw w kilkudziesięciu krajach świata.
W ciągu roku projekt ma skupiać ok. 30 tysięcy osób tylko z Polski.

Obecnie poszukujemy do pracy dorywczej i zdalnej osób z różnymi specjalizacjami, zawodami i zainteresowaniami, na stanowisko:
Zdalny współpracownik Yapoga.com

Opis stanowiska
- rozwijanie projektów Yapoga.com
- uczestniczenie we wdrożeniach nowych pomysłów i rozwiązań w zakresie swoich umiejętności

Wymagania
- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
- odpowiedzialność za powierzony zakres prac
- podpisania oświadczenia o poufności danych
- bezwzględnie dotrzymywania terminów

Oferujemy
- stałą współpracę
- pracę zdalną w dogodnych godzinach
- referencje dla innych firm
- wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie oferty zainteresowania lub listu motywacyjnego:

Ogłoszenie dodane: Sroda, 12 Wrzesien, 2012  09:48

Identyfikator: 415059

Wyświetleń: 3784