Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta- Żary

Żary

Pośrednictwo Finansowe "Kredyty-Chwilówki" Sp. z o.o. to znana i ciesząca się zaufaniem marka oraz sprawdzony pracodawca. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku usług finansowych zaowocowały silną pozycją naszej Firmy. Na nasz sukces wpływa ciągły rozwój pracowników oraz nieustanne doskonalenie proponowanych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Doradca Klienta
Miejsce pracy: Żary

JAKIE ZADANIA WYKONUJE DORADCA KLIENTA:

Oferuje, doradza i sprzedaje produkty i usługi finansowe.
Buduje i utrzymuje stałe relacje z klientami.
Planuje i organizuje swoją pracę.
Dba o pozytywny wizerunek firmy oraz angażuje się w wypełnianie powierzonych mu zadań.

JAKI JEST NASZ IDEALNY DORADCA KLIENTA:

Jest osobą komunikatywną i z łatwością nawiązuje i utrzymuje kontakty z klientami.
Sprawnie organizuje swój czas i pracę oraz obsługuje komputer i urządzenia biurowe.
Posiada umiejętności sprzedażowe i wykorzystuje je w praktyce.
Szybko się uczy oraz chce się rozwijać.

CO OFERUJEMY NASZEMU DORADCY KLIENTA:

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
Pracę stacjonarną w oddziale naszej firmy.
Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników.
Możliwość podnoszenia swoich umiejętności dzięki bogatemu pakietowi szkoleń.

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV.

W aplikacji CV proszę zamieścić następującą klauzulę: &#8222;Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Kwiecien, 2013  14:16

Identyfikator: 453144

Wyświetleń: 2524