Lubuskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

OFE szuka PRZEDSTAWICIELI

Gorzów WLKP I OKOLICA

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

PKO BP Bankowy Otwarty Fundusz Emerytalny - jeste¶my funduszem emerytalnym nale¿±cym do wiod±cej na polskim rynku finansowym grupy kapita³owej PKO BP

Poszukujemy osób na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy:
Gorzów Wielkopolski, Sulêcin, S³ubice, Miêdzyrzecz, Kostrzyñ n/Odr±, My¶libórz, Pyrzyce, Choszczno, Strzelce Krajeñskie, Drezdenko, Krzy¿ Wlkp Dobiegniew, Miêdzychód, Skwierzyna ,Stargard Szczeciñski, Dêbno, Chojna, Gryfino,

Zadania do realizacji:
Obs³uga Klientów indywidualnych.
Przeprowadzanie prezentacji.
Pozyskiwanie nowych klientów.
Realizacja za³o¿onych planów sprzeda¿owych.
Mile widziane do¶wiadczenie w sprzeda¿y indywidualnej.

Wymagania:
Dyplom ukoñczenia szko³y ¶redniej.
Dobra prezencja.
Bardzo dobrze rozwiniête zdolno¶ci komunikacyjne i interpersonalne.
Zdecydowanie i odpowiedzialno¶æ.
Kreatywno¶æ.
Znajomo¶æ podstaw negocjacji.
Praktyka w sprzeda¿y produktów finansowych lub us³ug.
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie, umowy agencyjnej.
Wysokie satysfakcjonuj±ce wynagrodzenie, podstawa + premia. W pierwszych miesi±cach do 3600 z³ brutto.
Szansê na realizacjê marzenia o wysokim i stabilnym poziomie ¿ycia.
Bezpieczeñstwo dla Ciebie, którego gwarantem jest w³a¶ciciel PKO BP BANKOWEGO OFE i lider na polskim rynku bankowym PKO BP S.A.
Interesuj±c± i ciekaw± pracê z lud¼mi.
Samodzielno¶æ i niezale¿no¶æ w wykonywaniu zawodu.
Mo¿liwo¶æ zdobywania i pog³êbiania wiedzy z dziedziny prawa i finansów.
Szeroki zakres uzupe³niaj±cych szkoleñ na wysokim poziomie.
Najlepszych szkolimy tak¿e za granic±.
Istnieje mo¿liwo¶æ awansu na stanowisko kierownicze.

Aplikacje proszê kierowaæ na adres e-mail:

d.ciesielski@bankowy.com.pl/
0-791-850-914

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyra¿am zgodzê na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbêdnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw± z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Og³oszenie dodane: Piatek, 21 Maj, 2010  18:02

Identyfikator: 181423

Wy¶wietleñ: 3498

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. szukam pracy/kierowca kat.b.
  2. Szukam sponsorki, na sta³e lub na tymczasowe spotkania
  3. OFERUJE US£UGI REMONTOWO - BUDOWLANE
  4. Szukam pracy!
  5. Szukam Pani wiek do 45 lat która zasponsoruje mnie w zamian za niezapomniane chwile