Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. VAT

Gorzów Wielkopolski

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

IDEA HR Doradztwo Personalne s.c. (nr w rejestrze 10618) jest agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Dla naszego klienta, firmy z udziałem kapitału zagranicznego poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu księgowości/finansów/ekonomii
- Min. 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w firmie o międzynarodowym zasięgu działania
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Bardzo dobra znajomość SAP
- Bardzo dobra znajomość europejskich przepisów i regulacji VAT
- Umiejętność pracy w zespole

Opis stanowiska:

- Bieżąca współpraca z firmą audytorską
- Raportowanie do centrali firmy
- Nadzór nad terminowością rozliczeń podatkowych
Sprawdzanie poprawności dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami
- Monitoring pozycji otwartych w grupie
- Koordynacja odpowiedniego obiegu dokumentów w grupie

Aplikacje prosimy przesyłać na adres rekrutacja@ideahr.com.pl/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez IDEA HR Doradztwo Personalne s.c.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 06 Listopad, 2014  09:17

Identyfikator: 528183

Wyświetleń: 2819