Lubuskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Osoba do pakowania wyrobów gotowych - Miêdzyrzecz

Miêdzyrzecz

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja Zatrudnienia EMAT wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 2448, w zwi±zku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Osoba do pakowania wyrobów gotowych*

Miejsce pracy: Miêdzyrzecz, woj. lubuskie

Opis stanowiska:
 Pakowanie wyrobów gotowych,
 Sprawdzanie jako¶ci wyrobów,
 Przygotowanie towaru do wysy³ki.
Wymagania:

 Dok³adno¶æ,
 Precyzyjno¶æ,
 Chêci do pracy,
 Bardzo dobra percepcja wzrokowa,
 Dyspozycyjno¶æ do pracy zmianowej,
 Mile widziane osoby studiuj±ce lub ucz±ce siê.

Oferujemy:
 Zatrudnienie w renomowanej, miêdzynarodowej firmie,
 Rozpoczêcie pracy &#8211; pocz±tek maja 2013.

Zainteresowane osoby prosimy o wys³anie aplikacji (cv) na adres: emat@emat.bior.pl/;
Szczegó³owe informacje pod nr 68 347 35 00, lub kom. 728 315 322/664 423 920.

Z³o¿onych dokumentów nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zg³oszenia.

Prosimy o dopisanie w swojej ofercie nastêpuj±cej klauzuli: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw± z dn. 29.09.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)"

*oferta pracy tymczasowej

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 06 Maj, 2013  11:25

Identyfikator: 456684

Wy¶wietleñ: 1713

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Osoba do towarzystwa
  2. osoba do prowadzenia sklepu z odzie¿± u¿ywan±
  3. Osoba do pracy na kuchni
  4. Osoba rozliczaj±ca punkty z galanteri± damsk±
  5. osoba sprz±taj±ca