Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukujemy Elektryka / Automatyka

Nowa Sól

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej- IDEA HR (nr w rejestrze 10618) .
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK/AUTOMATYK

Miejsce pracy: Nowa Sól

Zakres obowiązków:

- Dokonywanie napraw maszyn i urządzeń
- Dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
- Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
- Podłączanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń
- Analiza dokumentacji DTR maszyn i urządzeń w firmie
- Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac

Wymagania:

- Wykształcenie średnie techniczne
- Min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale utrzymania ruchu
- Znajomość zasad budowy instalacji elektrycznych
- Praktyczna znajomość powszechnie stosowanych układów sterowania i automatyki
- Mile widziana znajomość obrabiarek CNC i robotów spawalniczych REIS/KUKA
- Uprawnienia elektryczne eksploatacyjne do 1 kV
- Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (znajomość schematów elektrycznych)
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- Umiejętność podstawowej obsługi komputera
- Mile widziana umiejętność programowania sterowników PLC (SIEMENS, FANUC)
- Mile widziane uprawnienia do obsługi żurawi/suwnic/wózków widłowych
- Samodzielność w realizacji zadań
- Chęć poszerzania wiedzy i umiejętności

Firma oferuje:

- Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- Ciekawy zakres obowiązków
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia, zgodne z posiadanymi kwalifikacjami i doświadczeniem

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. Nr. 133, poz 883)."

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 02 Pazdziernik, 2014  14:01

Identyfikator: 524122

Wyświetleń: 1516