Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik magazynu

Kostrzyn n/ Odrą

Randstad Polska sp. z o. o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Oferujemy m.in. rekrutację pracowników stałych oraz dobór i zatrudnienie personelu tymczasowego, niezależnie czy jest to praca sezonowa dla studentów czy praca dla specjalistów, menedżerów, kadry zarządzającej.

Nasz Klient, firma produkcyjna z Kostrzyna nad Odrą, poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:
pracownik magazynu

Opis stanowiska:

 kompleksowe prace związane z obsługą magazynu
 obsługa wózków widłowych
 prace fizyczne związane z załadunkiem i rozładunkiem towarów
 prowadzenie dokumentacji magazynowej, kontrola stanów magazynowych
 przygotowanie i wysłanie przesyłek
 kompletacje towaru
 przyjmowanie i wydawanie towaru

Wymagania:

 uprawnienia do obsługi wózków widłowych
 książeczka sanitarno-epidemiologiczna
 wykształcenie min. średnie
 doświadczenie na podobnym stanowisku
 prawo jazdy kat. B
 dobra organizacja pracy własnej, sumienność, dokładność
 odpowiedzialność za powierzone obowiązki

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.".

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 30 Lipiec, 2013  12:40

Identyfikator: 471431

Wyświetleń: 3852