Lubuskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Pracownik hali - wyk³adanie towaru

Zielona Góra

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja Pracy Tymczasowej Euro Kadra S.A. (nr cert. 8252) dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy jako pracownik hali - na obszarze hipermarketów.

Stanowisko pracy: Pracownik hali - wyk³adanie towaru

Miejsce pracy: Zielona Góra - ul. Gorzowska

Zadania:
-pobieranie towaru z magazynu
-porz±dkowanie pó³ek
-wyk³adanie towaru zgodnie z wytycznymi
-dbanie o porz±dek na stanowisku pracy

Wymagania:
-chêæ do pracy
-ksi±¿eczka sanitarno-epidemiologiczna
-dobra kondycja fizyczna
-dojazd do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy :
-wspó³pracê w rozpoznawalnej Firmie o stabilnej pozycji na rynku
-mi³± atmosferê i zgrany zespó³ wspó³pracowników
-system zmianowy
-zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
-mo¿liwo¶æ zdobycia pierwszego do¶wiadczenia

Kandydatów zainteresowanych ofert± prosimy o CV z zawarciem nastêpuj±cej klauzuli:

"Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw± z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Uprzejmie informujemy, ¿e skontaktujemy siê z wybranymi kandydatami.

Og³oszenie dodane: Czwartek, 07 Kwiecien, 2016  11:42

Identyfikator: 579607

Wy¶wietleñ: 2025

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Pracownik Magazynu B³onie. Praca Od Zaraz!
  2. Pracownik produkcji
  3. Pracownik hali (Przebudowa sklepu) - Sulechów
  4. pracownik hali- wyk³adanie towaru
  5. Pracownik Hali &#8211; Stoisko: Tekstylia Domowe