Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przeprowadzanie wywiadów w Zielonej Górze

Zielona Góra

Zatrudnię osobę, która przeprowadzi wstępnie pięć indywidualnych wywiadów pogłębionych na terenie Zielonej Góry.

Wymagania:
- Wyższe wykształcenie z zakresu ochrony środowiska
- Znajomość zagadnienie ochrony środowiska (zwłaszcza województwa lubuskiego)
- Dyspozycyjność (wywiady mogą odbywać się w godz. 8-15/16)
- Komunikatywność
- Przebojowość
- Uczciwość
- Sumienność

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość zyskania doświadczenia
- możliwość przeprowadzenia wywiadów grupowych dla najlepszych

Obowiązki:
- Przeprowadzenie umówionych wywiadów w z góry wyznaczonym dniu oraz godzinie

CV proszę przesyłać na adres mailowy: projekty@eu-consult.pl/
W treści wiadomości należy wpisać: IDI Lubuskie

Ogłoszenie dodane: Sroda, 04 Kwiecien, 2012  10:09

Identyfikator: 389520

Wyświetleń: 3943