Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kasjer / Kasjerka Żary - sieć handlowa

Żary

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl/ - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pacy na stanowisku:

KASJER / KASJERKA

Miejsce pracy: sieci handlowe
Praca czasowa od zaraz &#8211; umowa zlecenie z elastycznym czasem pracy

Zadania:
&#8226; Obsługa Klienta
&#8226; Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:
&#8226; Również osoby ze statusem ucznia/studenta
&#8226; Warunkiem koniecznym jest posiadanie aktualnej książeczki sanepidowskiej
&#8226; Duża motywacja do pracy
&#8226; Uczciwość i odpowiedzialność

W zamian oferujemy:
&#8226; Szkolenie wprowadzające do pracy na kasie
&#8226; Dla najlepszych pracowników nagrody rzeczowe &#8211; strefa licytacji jobman.pl/ oraz konkurs &#8222;kasjer miesiąca&#8221;
&#8226; Elastyczny grafik pracy

Więcej szczegółów i informacji :

Regionalne Biuro JOBMAN.pl/ &#8211; WROCŁAW
Ul. Św. Antoniego 2/4 brama C I piętro
Tel: 71 336 49 19
Kom: 506 008 998
Mail: przepecki@jobman.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 13 Grudzien, 2012  13:32

Identyfikator: 430399

Wyświetleń: 4073