Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dorywcza przy roznoszeniu ulotek w Słubicach

Słubice

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Renomowana Firma Transportowa Hussar Gruppa poszukuje:

ULOTKARZY
Miejsce pracy: Słubice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- rozdawanie ulotek kierowcom samochodów ciężarowych na terenie parkingów samochodów ciężarowych w okolicy Słubic
- zachęcanie kierowców do skorzystania z ulotek
- raportowanie z podjętych działań

WYMAGANIA:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- skończone 18 lat
- komunikatywność i zaangażowanie w powierzoną pracę
- dobry dojazd na teren parkingów samochodów ciężarowych
- dyspozycyjność do pracy w dni robocze po 2-3 godziny

OFERUJEMY:
- umowa o dzieło
- długofalową współpracę
- elastyczny czas pracy
- podwyżkę po pierwszym miesiącu

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@gruppa-holding.com , podając w temacie maila Słubice.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 14 Maj, 2014  13:22

Identyfikator: 506619

Wyświetleń: 3914