Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik punktu handlowego (K/M)

Żagań

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Szanowni Państwo,
Dla naszego klienta &#8211; międzynarodowej firmy obsługującej bazy wojsk amerykańskich stacjonujących na terenie Polski poszukujemy osób na stanowisko:
Praca w punkcie handlowym na terenie amerykańskiej bazy wojskowej
Miejsce pracy: Żagań
OFERUJEMY:
&#8226; Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
&#8226; Wynagrodzenie: 4,5 USD/godzinę&#8211; przy aktualnym kursie 3000 PLN netto!
&#8226; Pracę w pełnym wymiarze godzin
OBOWIĄZKI:
&#8226; Praca w punktach handlowych na terenie bazy wojskowej
&#8226; Praca wielozadaniowa &#8211; praca jako kasjer, magazynier oraz przy obsłudze klienta
&#8226; Sporządzanie statystyk obrotu dziennego
&#8226; Dbanie o odpowiednią ekspozycję oraz prawidłowe magazynowanie produktów
&#8226; Utrzymywanie czystości (sprzątanie podłóg itd.)
WYMAGANIA:
&#8226; Język angielski &#8211; stopień minimum komunikatywny
&#8226; Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
&#8226; Umiejętność obsługi kasy fiskalnej
&#8226; Miłe usposobienie, komunikatywność, otwartość
Osoby zainteresowany ofertą, prosimy o przesłanie CV w j. angielskim z dokładnym opisem doświadczenia na adres: techniczne@lsj.pl/
W temacie prosimy wpisać &#8211; pracownik punktu handlowego - Żagań
Kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację: Karol Świtelski 510 034 350
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji&#8221;

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
tel. 91 814 52 52, lsj.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 10 Marzec, 2017  15:16

Identyfikator: 607160

Wyświetleń: 2169