Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy woj. lubuskie

Woj. lubuskie

Centrala Nasienna w Warszawie to firma działająca w branży nasiennej od ponad 50 lat.
Naszą główną formą działalności jest produkcja i sprzedaż materiału siewnego zbóż, motylkowych, traw, sadzeniaków ziemniaka oraz innych nasion rolniczych..
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: województwo lubuskie

Opis stanowiska

-Aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie firmy;
- Rozbudowa sieci dystrybucji oparta o nowych klientów;
- Udzielanie informacji o produktach;
- Reprezentowanie firmy na terenie województwa lubuskiego;
- Bieżąca współpraca oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami na podległym regionie

Wymagania
- wykształcenie minimum średnie, mile widziane rolnicze lub pokrewne;
- znajomość branży nasiennej będzie dodatkowym atutem;
- dobra obsługa komputera;
- prawo jazdy kat. B;
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
- dobre umiejętności komunikacyjne, silna motywacja oraz gotowość do pracy w terenie;
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność;

Oferujemy
- stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki;
- narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 28 Kwiecien, 2016  13:26

Identyfikator: 581347

Wyświetleń: 2113