Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca w punkcie firmowym Fornetti w Świebodzinie

Świebodzin

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Świebodzin - Sprzedawca w Punkcie Firmowym

WYMAGANIA

optymizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę
odpowiedzialność i sumienność
przestrzeganie standardów firmy
dyspozycyjność
aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
znajomość pakietu MS Office

OBOWIĄZKI

wypiek i sprzedaż produktów w punkcie Fornetti w Świebodzinie
praca 7 dni w tygodniu

MILE WIDZIANE

doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej z klientem
doświadczenie w wypieku i sprzedaży asortymentu cukierniczego

OFERUJEMY

pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne warunki zatrudnienia-premie od sprzedaży

Aplikacje prosimy przesyłać na adres k.szmatula @ fornetti.pl/ w tytule wpisując: Świebodzin - Sprzedawca w Punkcie Firmowym. Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez firmę Fornetti Polska Sp. z o.o. we Wrocławiu dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 26 Luty, 2013  20:18

Identyfikator: 444022

Wyświetleń: 2146