Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca C+E

Gorzów Wlkp.

Firma z Gorzowa Wlkp., EuroJob24, poszukuje dla naszego niemieckiego klienta Kierowców Traktorzystów (C+E) do pracy w Niemczech.
Miejsce pracy: Insingen (100km od Norymbergi)

Zakres obowiązków:
- Obsługa traktora na budowach,
- Transportowanie ziemi na budowie,
- Dbanie o stan techniczny pojazdu,

Wymagania:
- Czynne prawo jazdy C + E,
- Komunikatywna/dobra znajomość j. niemieckiego,
- Doświadczenie w pracy na budowie i obsłudze traktora.

Oferujemy:
- Umowę o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Pracę w zagranicznym środowisku,
- Bezpłatne zakwaterowanie,
- Gwarantowane godziny.

Zgłoszenia z załączonym cv w języku niemieckim proszę wysyłać na adres: kontakt@eurojob24.pl/ w temacie wpisując: Kierowca. Informacja pod numerem: 885 410 550
Kamila Laskowska

Do swojego Cv proszę dołączyć następującą klauzulę:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm)*
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 21 Wrzesien, 2016  08:57

Identyfikator: 593730

Wyświetleń: 2474