Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca LKW Fahrer

Niemcy

Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania klienta niemieckiego w każdej branży. Współpracujemy z wieloma firmami niemieckimi, zapewniając pracownikom legalną pracę na terenie Niemiec.

Poszukujemy do pracy na terenie Niemiec :

KIEROWCY CIĘŻARÓWKI (LKW FAHRER)
OD ZARAZ

Najważniejsze obowiązki:
Obsługa samochodu ciężarowego
Przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów firmowych.

Wymagania :
Wykształcenie zawodowe, kierunkowe
Prawo jazdy kat. CE
Karta kierowcy
Doświadczenie z przyczepą
Świadectwo kwalifikacji oraz referencje potwierdzające fachowość
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Umiejętność pracy pod presją czasu i dyspozycyjność
Sumienność, odpowiedzialność
Gotowość do szybkiego wyjazdu do Niemiec.

Oferujemy:
Legalną pracę na terenie Niemiec
Umowę o pracę na czas nieokreślony w niemieckiej firmie
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
Stałą opiekę polskiego konsultanta

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie życiorysu ze zdjęciem na adres :    rekrutacja@horecahr.pl/    lub kontakt telefoniczny : 696 852 120
W temacie prosimy umieścić stanowisko np. :  kierowca ciężarówki &#8211; Niemcy
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 26 Sierpien, 2014  15:09

Identyfikator: 519115

Wyświetleń: 2204