Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Logistyk Ludwigsfelde Mercedes Benz

14974 Ludwigsfelde, Niemcy

ZAA ZeitArbeitsAgentur GmbH jest Agencją Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2002 roku. Oferujemy pracę dla osób z różnych sektorów zatrudnienia i branż.

Dla naszego klienta z branży samochodowej w Ludwigsfelde szukamy logistyków. Praca odpowiednia zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Obowiązki:

- obsługa pojazdu komisjonerskiego,
- obsługa programu komputerowego,
- rozwożenie asortymentu po hali produkcyjnej.

Oczekiwania:

- posiadanie uprawnień na wózki widłowe,
- prawo jazdy kat. B,
- gotowość do podjęcia pracy w systemie3 zmianowym,
- dobra znajomość języka niemieckiego (B2),

Oferujemy:

Umowę na czas określony w pełnym wymiarze czasowym + nadgodziny. Opcja przedłużenia umowy realna tylko w przypadku zadowolenia Klienta.
Niemieckie warunki zatrudnienia w tym ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.
Wynagrodzenie wg. niemieckich umów taryfowych 14,46 &#8364; /1 h brutto.

Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim z aktualnym numerem telefonu.

Kontakt:
Marzena Kakol
marzena.kakol@zaa-ludwigsfelde.de
+49 3378 202 111 (deutschsprachig)
+49 15231942519 (polskojezyczny)

Ogłoszenie dodane: Piatek, 23 Czerwiec, 2017  10:21

Identyfikator: 614418

Wyświetleń: 2046