Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekunka osoby starszej w Niemczech atrakcyjne zarobki

Niemcy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Obecnie nasza firma poszukuje pracownika na stanowisko:
Opiekunka osoby starszej
Miejsce pracy: Niemcy
wyjazdy na 6-8 tygodni
WYMAGANIA:
-; doświadczenie w pracy jako opiekunka osoby starszej
- znajomość języka niemieckiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- opieka nad starszą osobą
- prowadzenie domu

OFERUJEMY:

- Pracę na umowę zlecenie
- stawka zależna od znajomości języka niemieckiego
język podstawowy 800 euro miesięcznie netto (na rękę)
język komunikatywny 1100 euro miesięcznie netto
język dobry 1200 euro miesięcznie netto
język bardzo dobry 1300 euro netto miesięcznie

Kontakt:
Zainteresowane panie prosimy o kontakt pod numerem Tel 957475361 i 536182612

Ogłoszenie dodane: Sroda, 21 Czerwiec, 2017  19:27

Identyfikator: 614288

Wyświetleń: 1032