Lubuskie

Seniorka Poszukuje Opiekunki Do Eisenach &#8211; Niemieckie Ubezpieczenie Dak

SENIORKA POSZUKUJE OPIEKUNKI DO EISENACH &#8211; NIEMIECKIE UBEZPIECZENIE DAK

Centrum Językowe Konik
to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.
W chwili obecnej poszukujemy:

OPIEKUNKI Z KOMUNIKATYWNĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Miejsce pracy : Niemcy - Eisenach
Wynagrodzenie : 1100&#8364;

Ogólny opis :

Do opieki Pani lat 78, 166 cm, 65 kg. Podopieczna jest po zawale. Potrzebuje pomocy we wszystkich codziennych czynnościach. Porusza się przy balkoniku. Nosi pieluchomajtki.
Więcej informacji udzieli dział rekrutacji.

Zakres obowiązków :
gotowanie, sprzątanie, zakupy, pranie, pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,pomoc przy toalecie, wspólne spędzanie czasu, pielęgnacja kwiatów doniczkowych które są w domu

Wymagania :
-kobieta ( 40-60 lat )
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- doświadczenia w opiece
- brak nałogów

ZAPEWNIAMY :
-Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK (niemiecka emerytura, kindergeld )
-Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50&#8364;
-Podwójne diety i premie na Święta
-Zwrot kosztów podróży
-Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
-Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub w złotówkach
-Opiekę i stały 24h kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski
W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NA POZIOMIE :

- PODSTAWOWYM
- KOMUNIKATYWNYM
- DOBRYM I BARDZO DOBRYM

Już dzisiaj dołącz do grona zadowolonych opiekunek i opiekunów

KONTAKT :
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji ( cv+zdjęcie ) na adres:

tel.: 576 115 628 - wyślij SMS o treści OPIEKA ( oddzwonimy )
tel.: 58 620 99 96

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 20 Wrzesien, 2016  13:03

Identyfikator: 593647

Wyświetleń: 2212