Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik marketingu

Zielona Góra

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Randstad Polska sp. z o. o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Oferujemy m.in. rekrutację pracowników stałych oraz dobór i zatrudnienie personelu tymczasowego, niezależnie czy jest to praca sezonowa dla studentów czy praca dla specjalistów, menedżerów, kadry zarządzającej.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Zielonej Góry, poszukujemy osoby na stanowisko:

kierownik marketingu

Zakres obowiązków:

- opracowywanie planów strategii promocji, w tym wybór kanałów komunikacji i układanie harmonogramu działań - opracowywanie i realizacja programów działań zmierzających do wzrostu poziomu sprzedaży
- analiza realizacji planu budżetowego
- sporządzanie kosztorysów oraz analiz skuteczności prowadzonych działań
- dobór i nadzorowanie produkcji materiałów promocyjnych
- opracowywanie planu i realizację badań marketingowych
- zarządzanie budowaniem marki handlowej firmy

Wymagania:

- wykształcenie wyższe, preferowana ekonomia, zarządzanie marketing
- doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze marketingu
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego -warunek konieczny
- doświadczenie w zarządzaniu zepsołem
- dynamizm w działaniu, kreatywność
- umiejętność analitycznego myślenia
- praktyczna znajomość metod i technik marketingowych oraz zagadnień z zakresu PR
- umiejętność zarządzania kampaniami informacyjnymi z wykorzystaniem kanałów nowoczesnych np. social media

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

KONTAKT:
ul. Hawelańska 4
66-400 Gorzów Wlkp.
e-mail: iwona.szafer@pl.randstad.com

Randstad Polska sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47).

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 28 Maj, 2013  14:17

Identyfikator: 460464

Wyświetleń: 3045