Lubuskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Przedstawiciel Handlowy

Zielona Góra

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Firma Sales Net Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do sprzeda¿y us³ug i produktów wiod±cego koncernu energetycznego w Europie, na stanowisko:

(miejsce pracy: województwo lubuskie)

Zadania:

Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych i indywidualnych
Sprzeda¿ us³ug oraz produktów energetycznych - prezentacja oferty, wycena produktów i us³ug
Realizacja zadañ dotycz±cych bie¿±cej obs³ugi Klienta
Negocjacje cen

Wymagania:

Umiejêtno¶æ zarz±dzania czasem i organizacji pracy
Wysoka kultura osobista
Prawo jazdy kat. B
Znajomo¶æ technik sprzeda¿y i obs³ugi klienta, bêdzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki wynagrodzenia zale¿ne od osi±gniêtych wyników (premie, prowizje)
Cykl szkoleñ sprzeda¿owych i produktowych
Mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przes³anie CV wraz ze zgod± na przetwarzanie danych osobowych na adres praca@salesnet.com.pl/ z dopiskiem województwa, na które aplikujemy oraz stanowiska.

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 23 Wrzesien, 2013  15:31

Identyfikator: 479647

Wy¶wietleñ: 16348

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Przedstawiciel Handlowy
  2. Przedstawiciel Dzia³u Sprzeda¿y
  3. przedstawiciel handlowy - bran¿a FMCG, woj. ³ódzkie
  4. Przedstawiciel handlowy z jêzykiem angielskim
  5. Przedstawiciel handlowy-praca