Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Supervisora ds. Promocji i Merchandisingu

Zielona Góra

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis oferty pracy:
Firma ASM GROUP S.A. specjalizuje się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy, outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS, monitoring cen, jak również wsparcie w procesie wprowadzania nowych produktów, to główny zakres usług.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do współpracy:
Supervisora ds. Promocji (na zasadzie współpracy)
Lokalizacja : Zielona Góra i okolice

Praca mobilna w terenie

Zakres obowiązków:
&#183; Realizację działań promocyjnych w powierzonym regionie
&#183; Koordynację i nadzór pracy hostess
&#183; Logistyka materiałów POS w powierzonym terenie
&#183; Współpracę z największymi klientami z branży FMCG
&#183; Bieżącą współpracę z kierownikami sklepów oraz przedstawicielami handlowymi
&#183; Przygotowywanie codziennych raportów

Od kandydatów oczekujemy:
&#183; Doświadczenia we współpracy z obiektami handlowymi (mile widziana współpraca z agencjach reklamowych lub merchandisingowych )
&#183; Doświadczenia w realizacji akcji promocyjnych oraz audytów, montaży materiałów POS, innych działań zlecanych przez klientów spólki
&#183; Umiejętności pracy pod presją czasu
&#183; Odpowiedzialności i rzetelności
&#183; Posiadania własnej bazy hostess
&#183; Umiejętności podejmowania samodzielnych i odpowiedzialnych decyzji
&#183; Komunikatywności

Naszym pracownikom oferujemy:
&#183; Możliwość dodatkowego zarobku
&#183; Pracę dla wielu renomowanych klientów z branży FMCG
&#183; Szkolenia produktowe
&#183; Umowę zlecenie, lub FV
&#183; Telefon komórkowy
&#183; Możliwość dołączenia do struktur firmy

Zainteresowane osoby, które posiadają wyżej wymienione kwalifikacje prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:
&#8222;Zgadzam się na przetwarzanie przez ASM GROUP S.A., moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 08 Pazdziernik, 2015  11:16

Identyfikator: 563902

Wyświetleń: 2651