Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Apteki

Witnica

SALES FOR dla swojego Klienta sieci aptek, poszukuje osoby na stanowisko: KIEROWNIK APTEKI
Nr ref: KA/W/16/2014
Miejsce pracy: WITNICA k. GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO

Obowiązki:

 Podejmowanie działań prowadzących do zwiększenia rentowności apteki,
 Zarządzanie personelem apteki,
 Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki,
 Organizacja pracy członków zespołu,
 Przyjmowanie i realizacja recept,

Wymagania:

 Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z wymaganym stażem pracy,
 . Prawo wykonywania zawodu,
 . Umiejętność zarządzania ludźmi,
 . Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
 . Umiejętność w osiąganiu celów biznesowych i marketingowych apteki,
 . Wykonywanie obowiązków z pasja i zaangażowaniem,
 . Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,
 . Kreatywność, dynamizm i dobra organizacja pracy,
 . Umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu Office oraz programów
aptecznych /mile widziany Kamsoft,
 Doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:
 Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy,
 Pakiet relokacyjny,
 Pomoc w znalezieniu mieszkania
 Wysokie wynagrodzenie!!!!

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie cv w języku polskim.
W tytule wiadomości proszę wpisać Nr ref: KA/W/16/2014
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 8519.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 25 Sierpien, 2014  16:48

Identyfikator: 518948

Wyświetleń: 3160