Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Dołącz do nas! Ucz się od profesjonalistów!

Żary

Pracuj w gronie profesjonalistów w jednej z najbardziej rozwijających się obecnie branż.
Masz małe doświadczenie? Nie szkodzi, wszystkiego Cię nauczymy!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Wymagania:
- umiejętność poprawnego wysławiania się i dobra dykcja,
- dyspozycyjność i gotowość do pracy (system II zmian),
- znajomość obsługi komputera,
- orientacja na osiąganie rezultatów i motywacja do pracy.

Obowiązki:
- telefoniczny kontakt z Klientami,
- przedstawianie ofert handlowych firm partnerskich,
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + prowizje+ konkursy,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia,
- bezpłatne szkolenia i kursy,
- opiekę trenerską przez cały czas pracy,
- jasną ścieżkę kariery i awansów,
- stabilne zatrudnienie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm."

Ogłoszenie dodane: Piatek, 25 Lipiec, 2014  11:22

Identyfikator: 515339

Wyświetleń: 3143