Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Lubisz kontakt z ludźmi?

Możesz się pochwalić bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego?

Chcesz pracować zdalnie?

Mamy to, nie czekaj - aplikuj

oferujemy
możliwość pracy zdalnej
umowę o pracę
szkolenia wdrażające
pakiet benefitów
możliwość rozwoju

zadania
telefoniczna i mailowa obsługa klienta
pomoc w realizacji zwrotów, zamówień i reklamacji
udzielanie informacji na temat produktów i procesu zakupu
potwierdzanie terminów dostaw oraz cen produktów i usług

oczekujemy
nastawienia na klienta, doskonałych zdolności komunikacyjnych
bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego - minimum B2
bardzo dobrej znajomość obsługi komputera

Agencja zatrudnienia &#8211; nr wpisu 47

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 13 Styczen, 2022  09:53

Identyfikator: 711865

Wyświetleń: 3971