Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zbrojarz oraz Brygadzista Zbrojarzy

Alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl

Jedną z największych firm budowlanych w Polsce, która prowadzi usługi w dziedzinie budownictwa inżynieryjnego i przemysłowego poszukuje pracowników na stanowisko:

Zbrojarza oraz Brygadzista Zbrojarzy

Start projektu &#8211; II połowa sierpnia. &#8211; budowa mostu

Miejsce pracy: Milsko (okolice Zielonej Góry)

Wynagrodzenie: Zbrojarz &#8211; 30 zł netto/h
Brygadzista &#8211; ok. 6500zł netto/mc
Zadania:
&#8226; samodzielne wiązanie zbrojeń &#8211; dla zwykłego zbrojarza
&#8226; znajomość rysunku technicznego oraz doświadczenie w prowadzeniu ekip &#8211; dla brygadzisty.
Zapewniamy:
&#8226; umowę o pracę,
&#8226; stabilną i długoterminową współpracę,
&#8226; nieodpłatne zakwaterowanie - dla osób jeżeli nie są z okolic,
&#8226; narzędzia i odzież.

Siedziba firmy w Warszawie.

Wymagamy:
&#8226; doświadczenie na ww. stanowisku,
&#8226; samodzielność,
&#8226; uczciwość.

Nie czekaj, dzwoń, pisz sms o treści &#8222;zbrojarz/brygadzista &#8211; most&#8221;
na numer 518-200-962
prześlij swoje CV na e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl

Numer wpisu do rejestru 13471

Ogłoszenie dodane: Piatek, 31 Lipiec, 2020  12:22

Identyfikator: 687437

Wyświetleń: 2656