Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca podczas Woodstock - ochrona

Kostrzyn nad Odrą

Firma z branży ochroniarskiej, działająca na rynku od dwudziestu pięciu lat, poszukuje Kandydatów/ek do pracy przy ochronie obiektów handlowych podczas imprezy Woodstock w Kostrzynie nad Odrą.

Pracownik Ochrony Fizycznej
Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

Opis stanowiska:
- Zapewnienie ochrony mienia obiektu handlowego
- Monitorowanie ruchu osobowego
- Nie wpuszczanie na teren obiektu osób nieupoważnionych

Wymagania:
- Dyspozycyjność w połowie lipca 2016
- Niekaralność
- Chęć do pracy
- Mile widziane doświadczenie w ochronie

Oferujemy:
- Pracę w systemie zmianowym w firmie o ugruntowanej pozycji
- Stabilne zatrudnienie
- Umundurowanie
- Szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 667-676-139 lub zgłoszenie się do siedziby firmy przy ul. Borowskiego 2a &#8211; 3 w Gorzowie Wlkp. CV można przesyłać również na adres e-mail: ofi.gorzow@solidsecurity.pl/, w tytule wiadomości wpisując &#8222;Woodstock&#8221;.

Do przesyłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych, tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 28 Czerwiec, 2016  13:08

Identyfikator: 586162

Wyświetleń: 2927